Product Code: 369136MPN: HRT4250BOXS
Ancon HRT4250BOXS Staifix Housing Ties Box 250 (250mm)
Quantity
Ex.VAT
Quantity
Ex.VAT
The Ancon Staifix HRT4 250mm is suitable for cavitiesfrom 101mm to 125mm and can be used in the construction of domestic houses upto 10 metres in height.